joga od podstaw

2 x w tygodniu po 60 minut

W wakacje mamy więcej energii, pogoda dobrze na nas wpływa, ciało jest bardziej rozgrzane, więc wykorzystaj to!

Dla kogo?

  • To propozycja dla osób, które zostają na wakacje w mieście (jeśli wyjeżdżasz, też będzie ok!)

  • Regularne zajęcia pozwalają wyrobić w sobie pozytywny nawyk – robisz dla siebie coś dobrego.

  • Dla osób zaczynających przygodę z jogą jak i nieregularnie praktykujących, które pragną odświeżyć wiedzę. 

  • Dla wszystkich – niezależnie od wieku (powyżej 16. roku życia) i możliwości fizycznych.
  • Dla osób, które szukają wyciszenia i relaksu, chcą mieć godzinę czasu dla siebie i tylko dla siebie.
 

Dzięki wskazówkom nauczyciela będziesz w stanie postawić sobie nowe cele i bez obaw dołączyć potem do regularnych zajęć.

Dlaczego warto dołączyć?

Poznasz i nauczysz się :

  • poprawnie wykonywać podstawowe pozycje i rozmaite sekwencje o różnym działaniu : wzmacniające, rozciągające, wyciszające
  • forma zamkniętej stałej grupy sprawia, że masz większą motywację do uczestniczenia w zajęciach.
  • ćwiczysz z tymi samymi osobami, co sprzyja nawiązywaniu nowych relacji. 
  • Idziecie w swoim tempie, na spokojnie będąć wsparciem dla siebie nawzajem

Jak wygląda kurs organizacyjnie?

Kurs startuje 6 lipca 

Praktykujemy 2x w tygodniu przez 3 tygodnie.

RANO: poniedziałek i środa 7.00-8.00 lub
WIECZOREM: środy i piątki 18:00

Kiedy i jak często ? Ty decydujesz!
(start: 6.07 )

Zarezerwuj swoje miejsce przez formularz lub sms 512 395 329 a mu skontaktujemy się z Tobą ze szczegółami.

Dziękuję!

Skontaktuję się z Tobą w ciągu 24 h w celu potwierdzenia rezerwacji. 

Jeśli nie otrzymasz ode mnie wiadomości to proszę o kontakt telefoniczny: 512305329. 

Do usłyszenia!

Alicja :)