2 x w tygodniu po 60 minut
W wakacje mamy więcej energii, pogoda dobrze na nas wpływa, ciało jest bardziej rozgrzane, więc wykorzystaj to!
To propozycja dla osób, które zostają na wakacje w mieście (jeśli wyjeżdżasz, też będzie ok!)
Regularne zajęcia pozwalają wyrobić w sobie pozytywny nawyk – robisz dla siebie coś dobrego.
Dla osób zaczynających przygodę z jogą jak i nieregularnie praktykujących, które pragną odświeżyć wiedzę.
Dzięki wskazówkom nauczyciela będziesz w stanie postawić sobie nowe cele i bez obaw dołączyć potem do regularnych zajęć.
Poznasz i nauczysz się :
Kurs startuje 6 lipca
Praktykujemy 2x w tygodniu przez 3 tygodnie.
RANO: poniedziałek i środa 7.00-8.00 lub
WIECZOREM: środy i piątki 18:00
Kiedy i jak często ? Ty decydujesz!
(start: 6.07 )

© Wszystkie prawa zastrzeżone
Skontaktuję się z Tobą w ciągu 24 h w celu potwierdzenia rezerwacji.
Jeśli nie otrzymasz ode mnie wiadomości to proszę o kontakt telefoniczny: 512305329.
Do usłyszenia!
Alicja :)